Služby

Co nabízím

Nabízím tvorbu kompletních webových stránek od grafického návrhu, po nákódování a oživení celého webu především prostřednictvím redakčního systému Drupal.

Jsem schopen vytvořit jakoukoli formu webu, od osobní prezentace až po náročný e-shop.

Poradím vám, pokud máte o stránky zájem a jejich problematice moc nerozumíte, co, jak, proč.

Vyžaduji férové jednání a kvalitní komunikaci. Na oplátku nabízím to samé plus kvalitní práci.

Co je třeba vědět

Pokud nemáte zájem se své prezentaci obsahově kvalitně věnovat, nemá smysl ji tvořit.
Neznamená to, že musíte na web přidávat stále nové a nové texty ale pokud nemáte žádný obsah nebo pouze pár vět a jednu fotografii, je to ve většině případů málo. Ať pro vyhledávače, tak pro návštěvníky.

Spoustu lidí si myslí, že je přední pozice nebo dokonce prvního místa ve vyhledávačích dosaženo díky kvalitě tvůrce webu. Není to pravda. Úspěch ve vyhledávačích závisí především na kvalitě webu která se odvíjí od kvality jeho obsahu. Samozřejmě je důležité aby byl web pro vyhledávače po kódové stránce správně připraven. Ale pokud stránka nenabízí dostatečně kvalitní obsah, je to zbytečné.

Nevěřte řečem o registracích do katalogů, zpětných odkazech, metatazích a podobným zaručeným radám SEO “expertů”. Netvrdím, že se jedná o úplné nesmysly ale úspěch, případně užitek Vašich stránek, zavisí z velké části na Vás. Já stránky připravím co nejlépe (nejen pro vyhledávače), na Vás je obsah který je převážná část úspěchu.

Tyto řádky se Vám mohou zdát zbytečné. Pokud ano, je to dobře:-)

Co a jak

připravuji