Feedly a notifikace v Google Chrome

Ve skutečnosti tohle není blog ale veřejné poznámky.

Aktualizace 15.4.2014:
Oficiální rozšíření pořád neumí zobrazovat počet nepřečtených feedů. S úspěchem používám Feedly Counter. Nedělá nic jinýho než že zobrazuje ikonku s počtem nepřečtených feedů a po kliknutí na ní se otevře feedly.com.

Po posledním updatu byla z Feedly Beta odstraněna možnost zobrazení počtu nepřečteného obsahu u ikonky feedly v prohlížeči.

Jako náhradu používám rozšíření Feedly Checker které v případě nového obsahu zobrazí plovoucí okno s ukázkou. Jednoduší alternativou je ještě Feedly Pooqer který zobrazuje "jen" ikonku s počtem nepřečteného obsahu. Po kliknutí se otevře webové rozhraní feedly stejně jako u Feedly Checker.

Předchozí obsah článku pro starší verzi rozšíření Feedly Beta:

Po informaci o plánovaném zrušení Google reader jsem začal hledat náhradu a přešel jako většina k Feedly. To mi vyhovuje, pouze jsem řešil problém s notifikací. Byl jsem zvyklý mít v prohlížeči ikonku s čtečkou u které se mi zobrazuje počet nepřečtených článků. Feedly tuto funkci nabízí, nicméně ne intuitivní cestou.

Pro zapnutí zmíněné funkce je potřeba odinstalovat doplněk Feedly a místo něj nainstalovat Feedly Beta. Po instalaci se zobrazí ikonka vedle adresového řádku přes kterou se po kliknutí dostanu do účtu na feedly. V něm zvolím "Prefs" a na konci mi přibylo nastavení "Unread Indicator" pomocí kterého si notifikaci zapnu podle potřeby.

Tagy: